Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2007, 16:00   #205
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Jestem myśliwym, a czasem robiłem za zwiadowcę. Moją główną zwierzyną byli mutanci i zielonoskórzy, którzy zagrażali mojej wiosce. Lecz zawiodłem, nie zdołałem ochronić najbliższych i mieszkańców. A symbol Morra noszę bo to Jemu poświęcam resztę swojego życia. Poszukuję śmierci, bo to jedyna droga do moich bliskich.
Przyglądał się Edgarowi, choć teraz bacznie rozgladał się okolicy, był to nawyk nabyty podczas życia w lesie. Poruszał się bardzo cicho, a krok miał energiczny.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline