Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2007, 09:40   #14
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Ja rozumiem, wszystko w jakimś stopniu zobowiązuje, może warto czasem zaznaczyć, że dziś jest Dzień Poboru (roboczy), albo Święto. Ludzie dookoła inaczej się zachowują i każdy wie, o co chodzi.

A zamiast określania konkretnego roku, może chociaż powiedz, jaki jest nastrój polityczny, czy Imperium jest w trakcie wojny z Chaosem, po wojnie, czy w błogim okresie pokoju, a może targane jest wewnętrznymi wojnami o władzę nad krainami. To także może wpływać na zachowanie ludności i zrozumienie sytuacji przez postacie graczy.

PS. Ja nie napisałem za Juliana, ze on siada przy stole, to jeszcze nic pewnego .
Cytat:
Napisał Revan Zobacz post
Bardzo przytłaczający obraz Averlandu, ale po burzy Chaosu prawie każdą prowincje dotykał teraz problem głodu.
A po której Burzy? Czy to jest potwierdzony przez MG okres historyczny? To, że gramy wg drugiej edycji nie znaczy chyba, że musimy grać w czasach po inwazji Archaona.
 

Ostatnio edytowane przez Lorn : 30-10-2007 o 14:37.
Lorn jest offline