Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2007, 15:33   #5
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Sporo czasu już czekamy na Geishe, ale ja się w sumie nigdzie nie spieszę i mogę poczekać. W związku z dość małą grupą graczy gdybym notorycznie kogoś prowadził z powodu jego nieobecności sesja straciłaby na poziomie. Uwagi do graczy Mordragon pamiętaj tylko, że to ma być horror i zwracaj uwagi na szczegóły takie jak np. Mito raczej niewiedział, że Oliver Middler się tak nazywa no chyba że podsłuchiwał rozmowę Dominiki ale o tym nie wspomniałeś, mimo wszystko dobrze że wprowadziłeś wątek snu gdyż potem zostanie on dość poważnie rozbudowany ale nic więcej już nie powiem. Tylko pamiętaj dobrze by było gdybyś oddzielił postać Mito od Hiro z herosów z którą się kojarzy teraz, trochę żeby było mroczniej i mniej cukierkowo. Zresztą na PW pewnie to omówimy trochę. A Mid.. no cóż jesteś po prostu sobą i nic na to nie poradzę
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline