Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 11:49   #10
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ok, Słonka wy moje, czas odpowiedzieć. Zacznę od tego, że bardzo fajnie, że świeży userzy chcą się z nami spotkać. Oczywiście zapraszam wszystkich serdecznie.

Sprawa kolejna pojawił się jak widać trzeci termin Zlotu i nowa opcja miejsca... Może powiem jak ja się do tego odnoszę-Nie. Nie, ponieważ to jest rocznica naszego pierwszego spotkania na Pomorzu, a nie zwykły Zlot. Poza tym i tak jak znam życie i naszą ekipę nocleg nie będzie nikomu potrzebny (no dobra, dobra potrzebny może i będzie, ale nie wykonalny). Impreza trwa niecałe dwa dni i naprawdę jeśli ostatnio sobie poradziliśmy teraz też damy radę. Konwenty z resztą jak większość się pewnie orientuje służą nie temu, żeby konkretna grupa osób mogła wspólnie spędzić czas, ale temu żeby ten czas jak najlepiej zagospodarować więc bardziej dzieli niż łączy. Dlatego mówię -nie.

Następnie odnośnie terminów, o ile pamiętam z rozmów na gg czekamy cały czas na to co Yarot nam powie jak wróci z delegacji. Więc Redziu-nie, jeszcze nic nie jest ustalone. Ciągle czekamy jeszcze na parę osób. Ja się opowidam również za 8-9.12.2007r. Jednak wszystko zależy od innych.

Co jeszcze, a tak - uśmiech w stronę karcianek! Bierzcie wszystko co możecie, ja biorę talie KULTu. (Yari-jeszcze przy niej zostało troszkę roboty ) A przy okazji może ktoś się jeszcze do poprowadzenia sesji zgłosi, a nie jak zwykle będziemy liczyć na wspaniałomyślność Marcina? Redzia coś wspominała o jakimś indie? :>

Lhianuś L5K jakoś sie tam gdzieś walało, bo to chyba takie brzydsze od KULTu, nie ? Wezmę, wezmę, jeśli wcześniej nie dotrzymasz słowa i nie zjawisz się u mnie. (taki mały prywatny szantaż)

Neoworld,nie ma opcji żeby nasz Zlot nie wypalił, choćbym miała siedzieć sama z Redką w tym Toruniu to będziemy świętować tę rocznice. Jak Ruda coś robi, to robi to do końca, a upór to ona ma oślicy.

Chyba na teraz to tyle, dalej czekam na zgłoszenia i wątpliwości.

Pozdr Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 30-10-2007 o 14:52.
rudaad jest offline