Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 14:49   #11
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cytat:
Następnie odnośnie terminów, o ile pamiętam z rozmów na gg czekamy cały czas na to co Yarot nam powie jak wróci z delegacji. Więc Redziu-nie, jeszcze nic nie jest ustalone.
Lol, ja wiem że Yarot to jest nadczłowiek, ale skoro 90% osób opowiada się za 8-9 to nawet głos Yarota niknie :P Ja tam wiem że on przeniesie góry żeby się dostać do Torunia, niezależnie od daty

ZUS z resztą jest obowiązkowy, i znowu pewnie zajmie dobre kilka godzin. Indie? Hmmm, może, ale to jakby naprawdę nie było chętnych, nie jestem dobra jako MG, nawet w indie gdzie często MG jest maksymalnie odciążony lub nawet wcale niepotrzebny. Ale mogę namówić takiego jednego z Opola żeby coś poprowadził Gorzej że dla tylu osób to może być problem.

I też jestem na "nie" jeśli chodzi o przeniesieniu zlotu w inne miejsce. Odczuwam pewien sentyment do Torunia
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline