Wątek: DBZ czy Naruto?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 19:11   #8
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
Ja nie przepadam za żadnym z tych dwóch.
Dragon Ball? Jak dla mnie sieka, totalnie bez fabuły, w której potrafią ciągnąć jedną głupią walkę przez 3 odcinki. Można obejrzeć, owszem, jak byłem dużo młodszy to oglądałem w tv, ale drugi raz obejzałbym z mniejszą przyjemnościa. Ale jednak jakaś przyjemność by w tym była, bo anime zawsze ma w sobie taki czar.
Naruto? Hmm... To już nie jest sieka, ale też nie mój gust. Tu z kolei za dużo nieśmiesznych żartów i sytuacji, mało ciekawa fabuła, ale co kto lubi. Da sie toto obejrzeć/przeczytać, sensowne, fajni niektórzy bohaterowie (Sasu) ale na przykład wkurza mnie Naruto z tymi swoimi kreskami i idiotycznym wyrazem twarzy. Mimo wszystko trzyma klimat, ma w sobie coś, przyciąga (choć na chwilę), i ma taki nastrój tajemniczości jak sie coś dzieje.

Ogólnie wole anime/mangi poważne, o nieoklepanej fabule, mówiące o ważnych prblemach, nawet jeśli ten sens jest tylko ukryty. A jeśli humor w mangach/anime, to podany w miły sposób. Np. Ranma, GTO^ ^.
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...

Ostatnio edytowane przez Stalker : 30-10-2007 o 19:16.
Stalker jest offline