Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 19:47   #1
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
Czy zdarza ci się czytać książki? Jakie?

Ludzie, czy zdarza wam się czytać książki?
Bo ostatnio zgroza mnie ogarnęła, kiedy pojąłem, jak niewielki odsetek ludzi chociażby z mojego osiedla czyta książki poza lekturami, a i to nie zawsze.

Z wypowiedzi mojej da się wywynioskować, że książki czytam i to chętnie, jak mam czas, bo jak nie mam, to nie zużywam tych resztek na książki, bo są czasochłonne, jakby nie patrzeć
Ale zaznaczajcie śmiało, nawet jeśli nie czytacie, nie uważam że każdy kto nie czyta jest głupi. Ja też nie zawsze przecież mam książkę w łapie. I nie każdą ruszę. Jakkolwiek to zabrzmiało

Zaznaczcie też jakie gatunki tych książek, też mnie to ciekawi, chociaż domyślam się co to będą za gatunki na forum RPG...
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline