Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 20:16   #7
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Adr - bliżej nam do Colorado Springs.

Pierwszy post już znalazł się na forum. Proszę teraz przede wszystkim o uzupełnienie kart postaci dostępnych w panelu, wrzucenie zdjęć (szerokość maksymalnie do 200pxs, wysokość obojętna) i oczywiście napisanie pierwszego posta.

Kolejna ważna rzecz, to ustalenie tygodniowego terminu odpisywania. Jak już chyba sto razy pisałam - dolnym limitem odpisywania jest jeden post na tydzień. Jeśli wszyscy odpiszą wcześniej i MG będzie mieć na tyle czasu, żeby wrzucić coś wcześniej, wtedy oczywiście termin ulega zmianie. Nie obowiązuje zasada po jednym poście gracze i jeden post MG. Jeśli ktoś z Was już odpisał i chciałby dodać coś do posta kolejnego gracza - nie ma sprawy! Nie musicie się więc trapić, że wypada czekać na posta MG podczas gdy chcecie jeszcze coś napisać. Bardzo proszę o powiadamianie mnie o tym, że ktoś nie może odpisać z różnych przyczyn. Wtedy albo czekamy, albo postać przechodzi na autopilota. Nieusprawiedliwione nieodpisanie będzie skrupulatnie odnotowane i delikwent taki dostaje żółtą kartkę, a jego postać przechodzi w moje rączki - czasem spotyka takie postacie coś złego, spytajcie Kutaka Ale mam nadzieję, ze takie sytuacje nie będą Was dotyczyły.
Hmm... to chyba tyle odnośnie postów. Zasady oczywiście takie jak zawsze - imiona boldem, kwestie wypowiedziane kursywą i od myślnika, myśli mogą być kursywą i wzięte w cudzysłów. Jakieś pytania?

Ze względu na to, że muszę rozłożyć sobie nieco w czasie odpisywanie do wszystkich sesji i poprzesuwać terminy, na Wasze posty czekam aż osiem dni, do 7 listopada.
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 30-10-2007 o 20:19.
Milly jest offline