Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 20:32   #150
Drzewiec
 
Reputacja: 1 Drzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodze
Stan Hamilton
- Widzisz Ragnaak...- zabrał głos Chemik.- Opóźnianie wymarszu nie jest dobrym pomysłem. Ja im, co było zapewne moim błędem... przestawiłem swe poglądy i wątpię, by zapomnieli. Nie możemy otwarcie pokazywać, że nas ta wyprawa nie obchodzi, a raczej zależy nam na jej opóźnieniu. Musimy raczej działać dywersyjnie, sprawić, by Polowanie się nie udało... i by wina za to nie spadła na nas. A jeśli spotkamy innych poszukiwaczy, nie ukrywam, że fajnie byłoby przetrzepać im tyłki. Nie będę się zgrywał, wyczują intencję. Możemy dziś ruszyć, ale że twoje poglądy są podobne do moich- zjednoczmy siły, gdy będzie to konieczne... Teraz bierz te garnki. Udawajmy zainteresowanych przebiegiem Polowania... wiesz, mógłbyś coś napomknąć o tym, co zrobisz z pieniędzmi za Tornado... O tobie niczego nie wiedzą.- rzekł Chemik i obładowany wszystkimi możliwymi naczyniami spojrzał w oczy Ragnaaka.
 
Drzewiec jest offline