Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 23:28   #15
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Witojcie

Skoro pytasz o nasze zdanie, Yodo, to je wyrażę.
Nasze wprowadzenia są dla mnie takie... suche. Nieosobiste. Może to przez przyjęty styl: bardziej Mistrza Gry z realnej sesji, niż współtworzonego opowiadania.

Sam wstęp z drugiej strony, imponujący i bogaty, choć może nie tak długi, jak bym chciał...

Strasznie brakowało mi jakiegoś zapoznania postaci Eika z Julianem. Mielismy się znać już jakiś czas, a nie wiem o nim zupełnie nic, nawet jak się do niego zwracać, co go denerwuje, jaki ma, z grubsza charakter...

Na koniec uwag rada. Mniej kropek, więcej przecinków, bo takie krótkie zdania brzmią jak... "wyszczekiwane".

A z innej beczki: Czy Julian zna odpowiedzi na pytania Eika odnośnie pracy i pieniędzy?
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline