Wątek: the Witcher
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2007, 09:27   #18
Szarik
 
Reputacja: 1 Szarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłość
Che, che, a w Empiku w centrum handlowym Krokus w Krakowie gra była wystawiona już w czwartek, dzień przed premierą. Oczywiście kupiłem natychmiast i z pianą na ustach pognałem do domu. Przy instalacji miałem pewne obawy. Nie wiedziałem czy gra u mnie wogóle odpali (pojęcia nie mam o numeracji kart graficznych). Odpaliła!
The Witcher to pełnokrwisty, "oldskulowy" RPG. Z fabułą, dialogami i wyborami godnymi Baldur's Gate, a jeszcze bardziej Fallout - bo to też gra raczej dla dorosłych. Już w prologu rozwinięcie książkowego wątku najlepszego łóżka w Kaer Morhen Bardzo podobają mi się postacie. Vesemir, Lambert i Eskel to majstersztyk. Trochę mniej przypadła mi do gustu Triss Merigold (w grze jest ruda )

Gorąco polecam!
 
Szarik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem