Wątek: the Witcher
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2007, 10:25   #19
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Dopiero zaczałem zabawę w Wyzimie, ale na razie miałem tylko trzy uwagi krytyczne.

1.Czasem na podgrodziu stwory nocy potrafią rozwalić sens rozmowy (u mnie tak było z kelnerką wracającą do domu)
2. Zła metoda synchronizacji scenek, przez to gdy mój komp ma problemy z ładowaniem na czas, umykają mi początki takich scenek.
3. Save poprzedzający walkę z bestią jest przed długim dialogiem i scenką. Przy moim nie najmocniejszym już kompie 15-25sek walki to 15 minut czekania aż dysk przemieli save'a i ładowanie trzech fragmentów gry. Wkurzające. Przez to walka zajęła mi 1,5h zamiast jakiś 10-15 minut.

Jak łatwo zauważyć, uwagi nie dotycząc gameplayu, fabuły i postaci. Co do tych rzeczy żadnych uwag, czysty fun.
 
Grey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem