Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2007, 21:28   #48
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Ufff... Wiesz jak się czułam?? Od 21:00 co kilka sekund odświeżałam stronę!!

- Halohalo, próba mikrofonu, czy mnie słychać? <puka w mikrofon, co powoduje nieprzyjemny piiiiiiiiiisk> Chyba tak... Tak więc <charakterystyczne odkrztuszenie> Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, etc, etc. Chciałabym wszem i wobec ogłosić, że nadal chcę wziąć udział w tej wspaniale zapowiadającej się sesji, na której wyniki rekrutacji czekałam z taką niecierpliwością. Chciałam podziękować nauczycielom, rodzinie, która tak mnie wspiera... ups, to chyba nie ta kwestia A dobra, <macha ręką> tyle chciałam powiedzieć - po czym speszona zeszła ze sceny...
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline