Wątek: Ulubione czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2007, 22:19   #30
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Jak dla mnie to średniowiecze, jest nieco zbyt popularne, już troszkę lepiej znosze fantasy, czyli taka fuzja średniowiecza z renesansem ale już struktury państwowe/architektura na poziomie wyższym. Lubie te klimaty, za możliwość uwolnienia wyobraźni i prostote rozgrywki.

Lubie światy SF, nie mylić z Space Ophera (star warsy) które też akceptuje (no dobra lubie GS, SWd6 i koniec) ale już nie postapokaliptyczne. SF lubie za wizje przyszłości, zabawe nowoczesna technologię, często możliwość rozgrywania przygód typu spiskowe.

Chciałbym kieydś pograć w Steam Punk (XIX wiek + dodatki, np nadnaturale) ale pomijajac jedną moją sesje (nieudaną) nie miałem jeszcze okazji. Świat taki łączyłby w sobie magie dni minionych, z możłiwościami współczesności.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline