Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2007, 13:36   #13
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Khem, khem... ulegam "delikatnej presji" i się wypowiadam

Miło będzie znowu zobaczyć całą ekipę sprzed roku. No i wszystkie nowe osoby również chętnie poznam Co do mnie, termin jest mi raczej obojętny, do każdego postaram się w miarę dopasować. Chociaż ostatnimi czasy w weekendy rzadko bywam w Toruniu to postaram się ten jeden weekend jakoś zarezerwować

Ruda wspomniała o odwiedzaniu starych miejsc... Co do Krzywej Wieży, lokalu w którym głównie przesiadywaliśmy ostatnio, to słyszałem plotki, że miał być zamknięty. Nie wiem na ile to prawda. W temacie III pomorskiego zlotu (III Pomorski Zlot LI) wspominałem już o Złotym Jaju, lokalu który powstał na miejscu Starego Młyna. No i jest, również wspomniana w tamtym temacie, Piwnica Rycerska. No i bardzo możliwe, że znów wylądujemy w Przepompowni Może znów będzie tam można przekoczować prawie do 4-5 nad ranem jak ostatnio

Jeśli chodzi o zbiórkę na zlocie to pewnie też wszystko przebiegnie jak ostatnim razem, czyli wszyscy zostaną zgarnięci z dworca głównego.

Hmm... czy dobrze rozumiem, czy nie ja jeden będę rdzennym Toruniakiem Krzyżakiem na zlocie?
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline