Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2007, 19:05   #8
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
.... żeby ciągle nie pomijać jej kolejki robiąc z jej postaci bezosobowego zombie czekamy dalej.
Trav mam nadzieje, ze zdajesz sobie sprawe z tego ze cos takiego moze na stale zatrzymac sesje. Ja wie, ze nigdzie ci sie nie spieszy ale... No coz my bysmy chcieli grac dalej (no przynajmniej ja). Problemy z netem moga trwac i trwac znajac polskich dostwacow, a gdy wreszcie sie zakoncza mozliwe bedzie iz cierpliwosc i gotowosc do czekania pozostalych czlonkow druzyny dawno sie juz wyczerpia. Moze lepiej wybrac mniejsze zlo i poprowadzic ja dalej, a w miedzyczasie wplesc postacie Dominiki i Mito w jakies zdarzenia nie majace z dziennikarka Geishy nic wspolnego.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline