Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2007, 20:14   #16
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czyli nalezy rozumiec ze ci co nie maja umiejetnosci : bron palna-krotka nie dostaja broni palnej krotkiej ?
Umbriel ma rację...Głupio by bylo postrzelić się z własnej broni, nieprawdaż?

Cytat:
A czy poza tymi magazynkami można mieć własne, w zapasie? I co do broni, będziemy ją wybierali czy także można użyć własnej? I jakiej klasy są auta dawane przez 13?
Jak chcecie z włanej kasy dokupywać zwykle magazynki, dla mnie nie ma sprawy. Oczywiście magazynków żołtych i czerwonych kupić się nie da.
Co do wozów to oczywiście jakieś nie rzucające się w oczy, myślałem o starym modelu forda albo dodgu (Kto chce wózek Ala Bundy'ego? )

Cytat:
Hmm jeszcze mi się jedna taka ważna rzecz nasuwa, czy mógł byś sprostować odnośnie amunicji Dum-Dum bo to taka nazwa kolokwialna czy chodzi ci o amunicję typu JSP czy JHP? I taka mała uwaga te pociski nie są używane przeciwko celom opancerzonym - kula z tego pocisku po zetknięciu się z celem rozrywa się, aby zadać jak największe obrażenia, dlatego ciężko taką przebić pancerz.
Przez opancerzone cele miałem na myśli gruboskórne lub pokryte łuską, np. smoki, krakeny etc....Zwykła amunicja dla nich to jak ukąszenie komara.
Of course jest także trzecia wersja specjalnej amunicji, tak zwane czarne magazynki...ale tą wydaje się radko i tylko w sytuacjach kryzysowych,
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline