Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2007, 19:06   #45
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
W kwestii obrazków...w ostateczności można obraazek przesłać mi na skrzynkę mailową i wstawię.
Co do rang policyjnych ...myślę, że do środy wyjaśnię tą sprawę w komentarzach.
Na pewno będziecie mieli stopień detektywa, ale policja to nie wojsko i jest tutaj większy luz.

Cytat:
Niki poszperałem nieco i wiem, że dają nam Fordy Aspire o ile nie masz nic przeciwko, wzięlibyśmy takiego z manualną skrzynią biegów i chciał bym zając się prowadzeniem auta
No to teraz wiem po co były te pytania o wozy Nie ma co, dałem się podejść
Co do kolejnego postu, o jak już wspomniałem będzie on gdy wszystkie pary zejdą się w świetlicy pełniącej również funkcję sali odpraw.

I jeszcze jedno boss wydziału nazywa się Inspektor Rook. Żeby go nazywać Blackroock, to trzeba trochę popracować bez podpadania. Na razie, jako żółtodziobom uchodzi wam to nazywanie, płazem..Ale cierpliwość Blackrooka ma swoje granice.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline