Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2007, 16:02   #74
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Mi się przypomniała sytuacja z młotka

Gracze stoją nad wyschniętą 10m studnią i zastanawiają się jak wyciągnąć księgę, która lezy na dnie. Nie mają liny ani nic co mogłoby pomóc.

Bg1: Nachylam się nad studnią może da się jakoś zejść po ścianie.
Bg2: Korzystając z sytucji popycham go, żeby wpadł do środka. (mina pierwszego gracza była zabójcza XD)

Upadek z 10m a kumpel miał 3 żyw bo bili się wcześniej ze zwierzoludźmi zyby było śmieszniej przeżył i nic mu się nie stało.


Inna ciekawa sytuacja (tym razem jako gracz):
Walka w karczmie na całego. Moja postać w panice (efekt czaru) wybiegła na zewnątrz po kilkunastu metrach się opanowałem i wróciłem. I co widzę: paladyn i wojownik walczą z jakąś bestią a na schodach stoją czarnoksiężnik i kapłan walą czarami w wojowników. Więc niewiele myśląc wziąłem pobliski stołek i rzuciłem w kapłana. Stolek przeleciał przez całe pomieszczenie i trafił go prosto w twarz Bestia zniknęła a czarnoksiężnik chwilę potem dostał sztyletem od skrytobójcy i z pięści od paladyna.
Prawie spadłem z krzesła ze śmiechu jak sobie to wyobraziłem
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem