Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2007, 20:13   #76
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ostatnio nasz MG zażyczył sobie więcej realizmu na sesji w realu kiedy toczymy walki, wymachując linijką pokazujemy jak zadajemy cios mieczem, kiedy żerujemy w karczmie, chrupiemy chipsy itdXD Ostatnio drużyna była w jaskini. Dwaj gracze wspinają się po skałach, ale jeden z nich spada na dół i leży, nieprzytomny.
G1[medyczka, dwarfka] – to ja go badam!
Mg – to badaj...
G2[ochoczo rozkłada się na dywanie udając nieprzytomnego]
G1 [z paniką w oczach i obrzydzeniem wymalowanym na twarzy trąca go w ramię jednym palcem] Zdrów jak ryba!...XD

[podobna sytuacja- tym razem gracz żeński uległ wypadkowi] Cała męska część drużyny jednym chórem;
- ja ją zbadam!!!XD

[cd tej sytuacji – walka o dominację wśród drużynowych samców!XD]
g1; - Mój dziadek był najlepszym znachorem w stolicy!!!
G2 – mój ojciec ma największą aptekę w mieście!!!
G3 – a mój brat nawet trupa postawi na nogi – jest nekromantą!

G1 [odgrywając wrogiego BNa grozi graczom]
- ...wynocha, to mój teren...!!!! – przypadkowo machnąwszy ręką strącił szklankę Fanty.
G2 [zerkając na żółtą kałużę na podłodze] ...nawet oznaczył ten swój teren!...XD


Drużyna znajduje kamienne podium, a nim „nagrodę”.
Mg; ...na podium leży wspaniała, zdobiona kusza...
Gracze; .... [każdy z zażenowaniem zerka na swoją KP – nikt nie umie strzelać z kuszy!;/]
Mg [ zmieszany] eeeeee.... kiedy podchodzicie bliżej i lepiej przyglądacie się broni, odkrywacie, że to jednak wspaniały elficki łuk...
G1[radośnie] czekajcie, poprzyglądajmy się jeszcze trochę, może to wyrzutnia rakiet!...


[gracze odnajdują broń – dla każdego jest po egzemplarzu jego ulubionej broni]
elfka; Yay, łuk!...
dwarfka[stanowczo] JA go wezmę!
Elfka..?!?!? jak to?!
Dwarfka: on mi się podoba.
Elfka [wyrywa jej KP] zobacz: ty-ST;30, ja-ST80. ja-WW35, Ty-WW85. Ja-elf, ty-dwarf. -_-# JA jestem ELFEEEEM!!! Elf-łuk, krasnal-toporek, rozumiesz?!-_-
Dwarfka; [złośliwie] ale ja chcę ten łuk!
[kłótnia, walka, itd...XD zrozpaczony MG rzuca kto dostanie łuk - wypada na dwarfkę.]
I tak, do końca przygody, elfka ciągnęła po ziemi wielki topór bojowy, zaś dwarfka nosiła łuk, nie mając nawet strzał do niegoXD gdy doszło do walki obie pani walczyły wręcz! XD

Mg; ...wychodzicie na polanę. Almena, zauważasz wielką pajęczą siec, na której skrzą się w porannym słońcu kryształowe kropelki rosy. Pająk snuje się leniwie po sieci.....
Almena[przerywa radośnie] Biorę pająka! nazwę go Flafi! ^__^
Mg [zerka na KP elfki] ekwipunek: Łuk, strzały, precel, Flafi1 [motyl], Flafi2 [pasikonik], Flafi3 [dżdżownica w słoiku z ziemią], Puszek [wiewiórka], Flafi4 [gąsienica], Flafi5 [polna mysz], Hieronim [mucha].
Almena: ;3
Mg [bezradnie]; dobra, wpisz se Flafiego6, skreśl Hieronima....
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem