Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2007, 12:58   #30
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Jako zwolenniczka naturalizmu zarówno w kulturze, jak i podejściu do świata, wybrałam Dzieci Gai, które chociaż może są mało „widowiskowe”, to posiadają coś bardzo cennego – wewnętrzną harmonię. Nie walczą ze światem, nie poddają mu się, po prostu w nim żyją, znajdując swoje miejsce.
W ogólnej charakterystyce brakuje im trochę „pazura”, ale myślę, że można to wyprostować – jeśli komuś przeszkadza. W końcu świat natury - choć piękny - jest brutalny.

Uznanie również dla Gnatożujów, które wydają mi się bardzo ciekawe i takie... odstające od dumnych Garou. Cóż, chciałabym zagrać takim wyrzutkiem, bo wydaje mi się, iż daje on spore możliwości nietypowego działania i pośmiania się przy okazji.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem