Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2007, 16:00   #159
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
Brrrrr, przeleciały ciarki gdy wziął pierwszy łyk.
- Dobre. Dawno już czegoś tak dobrego nie piłem. I od razu jakoś tak lżej na duszy w tych ciężkich czasach. Skąd ty to bierzesz Richi … a tak w ogóle to co zamierzamy panowie (spojrzał się po obecnych, którzy siedzieli w karetce i popijali wiśnióweczkę)? I nie chodzi mi o chmurę tylko ogólnie. Zapasy się kończą, bynajmniej mi, ale patrząc na was też nie macie za wiele. Trzeba by jakoś zarobić parę gambli. Ja mogę dać na usługi karabin oraz „moje oko” i umiejętności bojowe.

Zastanawiał się w między czasie kogo by tu zapytać o robotę. Wiśnióweczka wprawiła go w dobry nastrój, a rzadko takie miewał. Oparł się wygodnie na tyle ile było możliwe.
- Może by poszukać jakiegoś burmistrza , szeryfa albo kogoś kto ma układy i zapytać o jakąś robótkę? Co wy na to?
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline