WÄ…tek: [Serial] Lost
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2007, 21:16   #30
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Właśnie na TVP1 lecą kolejne dwa odcinki i powiem Wam, że dla mnie to jest niepojęta zagadka jak oni to robią?! To już trzeci sezon, wydaje się, że nic nowego i ciekawego pojawić się nie może, że wszystko już było i ileż można biegać po jednej małej wyspie... A mimo wszystko ten serial wzbudza we mnie tyle emocji! Szczególnie jeśli chodzi o Sawyera (zawsze lubiłam niegrzecznych chłopców! ). Naprawdę nie wiem jak autorom serialu, scenarzystom i reżyserom udaje się utrzymać taki poziom napięcia! I to w każdym odcinku! Nie wiem czy istnieje drugi taki serial, który z sezonu na sezon jest lepszy??

P.S.: Jak lubiłam Jack'a, tak teraz z chęcią wydłubałabym mu oczy, a ten przebrzydły grymas twarzy Juliet, który jest niby to tajemniczym uśmiechem, najchętniej zdjęłabym łopatą Jednym słowem - agrrrrh!!
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem