Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2007, 11:02   #1
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Zwiększenie limitów PW

Witam,
Przyznam, że gdy po raz pierwszy zobaczyłem napis, ze PW nie może być dłuższy niż 5tys znaków (2a4) to się zdziwiłem. Jeszcze na żadnym forum nie widzialem takiego wynalazku, nawet na bidnych darmowych z fora.pl czy mojeforum. No i ja się pytam: po co to? Rozumiem, ze kiedyś było ciężko, trzeba było liczyć każdy kilobajt na serwerze i tak dalej. Ale w momencie wielogigowych skrzynek pocztowych wydaje się to być nieco dziwne. Zwłaszcza, że jest to najzwyczajniej uciążliwie. Np chcesz aby przesłali ci KP na PW, i się okazuje że owszem wysłali, ale w 7 częściach (to wcale nie pojedynczy przypadek). Słać na maila? Wszystko ładnie, tylko maila odbieram w domu, a posty pisze w różnych miejscach (np na uczelni) oczywiscie, mogę wrzucać wszystkie ważne KP na rapidshare i robić tysiąc różnych uciążliwych sztuczek, ale po co? Może prościej wywalić ten limit. Wydaje mi się, że idea PW jest taka aby można było z jego pomocą załatwiać różne rzeczy związane z grą, a nie taka że wszędzie jest.

Druga sprawa to limit zarchiwizowanych wiadomości, 50 to też nie za dużo. Jeśli np chcemy sobie trzymać 8 KP naszych bohaterów "pod ręką" (wspaniały i niezwykle praktyczny system kart postaci wbudowany w silnik forum nie każdemu odpowiada) no to już zostaje 42 wiadomości, jeśli chcemy np zostawić sobie też nasze KP odpada kolejne 2-4, a moze jeszcze coś ważnego chcemy sobie zapisać. Bardzo szybko skrzynka się zapełnia, i na pytanie "pamiętasz jak ci pisałem" coraz cześciej musze odpisać "nie pamietam, a wiadomość wyleciała z powodu tego ... limitu"

Pozdrawiam
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline