Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2005, 11:11   #8
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Ach, ach, jaki mnie zaszczyt kopnął W taki razie jako przedstawiciel topikowej władzy oglaszam KONIEC SPAMOWANIA I WRZUCAC MI TU W KONCU JAKIES FRAGMENTY SCENARIUSZY !!!!!!!!!! a nie puste deklaracje wspolpracy, bo nas Sol zamknie

Sol nie zdąży zamknać bo ja to zrobie Muszę dać jakieść miejsce ujścia swojemu złemu humorowi dzisiaj. Następne notki nie na temat lecą do kosza. A Wojteczek jeszcze troche pospamuje i popisze głupoty i poleci warn - pozdro, wredny f.


EDIT:

Dopóki rzecz się dzieje w karczmie, będę edytować tamtejszy post i wszytskie dodatki wrzucać tam, więc czytajcie i bądźcie na bierząco, zeby sie wątki nie powtarzały. Gdy wyjdzie przygoda dalej, założę nowy rozdział, itd... I NIECH SIE TO WSZYSTKO KUPY TRZYMA !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Sayane jest offline