Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2007, 16:27   #16
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Wstępne ustalenia

A teraz chwila na którą wszyscy czekali(nie, nie darmowe ciastka) -
Podsumuję to co już jest i rozpiszę zadania dla wszystkich. Zaczniemy od aktualnej listy uczestników Zlotu rocznicowego:

->Redone
->Fistus
->Neoworld
->Nonickname
->Zak
->homeosapiens
->Malekith
->Rudaad
->Yarot (bardzo postara się z nami zobaczyć, jednak nic na obecną chwile nie jest w stanie powiedzieć, czekałam na jego post w tym temacie, ale nie chciałam, żeby zanim będzie mógł odp temat umarł, więc przepraszam Yarot.)
->Lhianann (Moja kochanka, niestety poinformowała mnie, że nie da rady do nas przyjechać, jednak jako, że jestem młoda, pełna nadziei i ufności, że na każdym kroku życia może odmienić się nasz los, dopisuję ją do listy, święcie wierząc, iż jednak się spotkamy.)

Do listy nie został dopisany Harv-bardzo Cię przepraszam, ale Zlot odbędzie się właśnie w terminie: 8-9.12.2007r. w Toruniu , a pisałeś , że ten termin jest dla Ciebie zupełnie nierealny. (Lhian została dołączona do listy, bo u niej termin nie jest problemem. Więc jeżeli stał by się cud będzie z nami w ten drugi weekend grudnia fizycznie, jeśli zaś jej problemy się nie rozwiążą to i tak będzie przy nas każdą dobrą myślą.)

Sprawa kolejna to lista atrakcji, na razie nie plan imprezy, ale do owego jeszcze muszę uporządkować wszystko co jest i co będzie zgłoszone. A wygląda ona w obecnej chwili tak :

->"turnieje karciankowe" :
-Zew Cthulhu
-MtG
-Kult
-L5K
-Shadowrun
Choć dwie ostatnie raczej będą pokazowe, na zasadzie-"patrzcie dzieci, a tak wygląda deck do L5K/Shadowruna", bo o ile dobrze zrozumiałam chyba tylko pojedyncze osoby posiadają decki do tych karcianek.

->gry karciane:
-Barona Munchausen
-Bang!
-Spadamy
-Zombiaki
Jeśli się pomyliłam i "Baron.." nie jest karcianką proszę o poprawę.

->sesje RPG :
-LARP by Nnnm
-Indie by Redka
-Sesja (niespodzianka) by Yarot
-Sesja (mam nadzieję, że już wyproszona) by Neoworld[/center]
Ale wiecie, że org jak zwykle ma zaklepane odgórnie miejsce w każdej sesji ?

->Planszówka - gra planszowa z tematu III Pomorskiego Zlotu LI zarekomendowana przez Redke (http://img01.zbiornik.com/images/1d/...93964a0f4d.jpg)

Następnie przejdźmy do lokalizacji Zlotu. Jak zwykle spotkanie wszystkich uczestników będzie na-> Dworcu Głównym PKP w Toruniu, gdzie zwyczajowo będziemy na siebie oczekiwać w wielkim napięciu, przerysowując sylwetki nie znanych sobie jeszcze userów szanownego LI. Następnie musimy zdecydować się co do jakiejś knajpy, ja osobiście jestem za ->Przepompownią - byli tam dla nas wszyscy bardzo mili, choć wydaje mi się, że zmiany lokali w pewien sposób urozmaicą nam imprezę (tak, czasami trzeba się przewietrzyć po tych godzinach picia pi.. znaczy RPGowania). Dlatego też spójrzmy na ewentualną listę miejsc w których nie będą nas witać krzyżem, a żegnać wodą święconą:
-Złote Jajo (Mal zarzuca mu brak klimatu)
-Piwnica Rycerska (dobre napoje i klimaty do fantasty)
-McDonald (na poranek po całonocnej sesji akurat, ale dopisuję go ze względu na brak innych opcji (?))

Więc teraz są dwa questy dla ludzi którzy znają Toruń (ja na swoją rękę też staram się coś ciągle ustalać, ale cienko to widzę więc proszę o pomoc) :

1) Sporządzić dłuższą listę lokali. Wymagania takie jak zwykle -nie za drogo.
2) Proszę znaleźć knajpę która będzie otwarta od ok 4/5 rano do 7/8, bo o takiej mniej więcej godzinie otwierają Mc'a. Jest to najważniejsze zadanie i dobrze wykonane zostanie sowicie wynagrodzone przez orga, a także wdzięczna rzeszę Zlotowiczów. (Choć zawsze zostaje nam poczekalnia na PKP to nie oferuje ona zbyt komfortowych warunków bytowania, a jeśli taka Redzia swoim zwyczajem nam przyśnie, nie chciałabym jej kłaść na ławeczce obok dziadków leśnych. Bo dalej uważam za bezsens wynajmowanie pokoi na nocleg gdy zawitamy tam pewnie na max 2/3 h.)

Mam nadzieję, że tym postem rozwiałam już większość waszych wątpliwości. Jeśli oczywiście coś nie jest jeszcze jasne, bądź coś pominęłam piszcie śmiało. Dalej czekam rzecz jasna, na deklaracje dodatkowych atrakcji i kolejne zgłoszenia do wzięcia udziału w Zlocie. Zaś co do questów postarajcie się moi mili jak najszybciej to załatwić, żeby w razie czego zostało jeszcze trochę czasu na wymyślenie opcji zastępczych.

Pozdr serdecznie

P.S. Drobna inf dla zazdrośników z pd, na koniec grudnia szykuje się spotkanie LInowe w Krakowie. Wszystko na początku grudnia w osobnym temacie-proszę nie off-top'ować.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline