Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2005, 15:41   #32
Meechaw
 
Reputacja: 1 Meechaw ma wyłączoną reputację
Jasne, jasne.
Po pierwsze, gdybym nie grał w 'porządne' D&D to bym się nie wypowiadał. Ale po kilku sesjach, oraz POSIADAJĄC wszystkie podstawowe podręczniki i kilka dodatków, śmiem twierdzić że wiem co piszę.

Cytat:
Napisał AO
Założenia twórców a to co z systemem robią gracze to niestety (?) dwie różne rzeczy. Potwierdza to przykład m.in WoD, Monastyr, Warhammer, D&D.
Po drugie - co mnie to obchodzi? Zresztą i tak faktycznie twórcy mogli być załamani, gdy zobaczyli, co faktycznie robią gracze z D&D. 200% normy!

Po trzecie, pokaż mi te masy graczy, którzy biorą klasy BN jako startowe. O, faktycznie, CAŁA MASA. Po prostu potop! Hmm... kolejna rzecz - czemu 99% PD jakie otrzymuje postać to są za potwory, potwory i jeszcze raz potwory? O, i teraz albo się zgodzisz, albo będziesz chciał napisać "g**** prawda, gdyż na sesjach gdzie ja gram..." itp. Fajnie. Po prostu bosko. Jest jedno ale - to już nie jest podstawowe D&D. To już jest jego ciężka modyfikacja, a? Więc od teraz nazywajmy to pseudo-D&D. I jeszcze znajdź mi tyle ludzi, którzy grają w takie mocno zmodyfikowane D&D. O, kurczę pieczone, rany boskie, cała MASA. Tak więc jeśli uogólnimy graczy, to podane przez nas wszystkich argumenty przeciwko D&D są jak najbardziej na miejscu. Kropka.
 
__________________
This world is spinning aroud me,
This world is spinning without me,
Every day sends future to past,
Every breath leaves me one less to my last...
Meechaw jest offline