Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2005, 16:32   #33
Pseudo
 
Reputacja: 1 Pseudo ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Meechaw
pokaż mi te masy graczy, którzy biorą klasy BN jako startowe. O, faktycznie, CAŁA MASA. Po prostu potop!
zdziwiłbyś się, bardzo wieli graczy, grających w Eberron ma poziomy w klasach BN.

Cytat:
Napisał Meechaw
czemu 99% PD jakie otrzymuje postać to są za potwory, potwory i jeszcze raz potwory?
Nie wiem, może to zależy od MG, który przydziela pedeki? A może postaci graczy specjalizują sie w zabijaniu potworów?

Cytat:
Napisał Meechaw
albo się zgodzisz, albo będziesz chciał napisać "g**** prawda, gdyż na sesjach gdzie ja gram..." itp. Fajnie.
Nie doceniasz mnie.


Cytat:
Napisał Meechaw
znajdź mi tyle ludzi, którzy grają w takie mocno zmodyfikowane D&D. O, kurczę pieczone, rany boskie, cała MASA.
Żebys wiedział ze cała masa! Został wydany oficjalny podrecznik zawierejący same warianty, nie wspominając juz o popularnych książkach monte cooka.

Cytat:
Napisał fleischman
Tutaj ty coś mylisz, mianowicie system (DnD) z mechaniką (d20).
Nie, nie mylę, settingi są na D&D. Ze star wars to rzeczywiście przesadziłem ( aczkolwiek nie tak bardzo, bo czym SW różni sie od D&D? Chyba tylko Mocą, bo zarówno system zbroji jak i vitality/wound pointów został wprowadzony w Unearthed Arcane ).
 
Pseudo jest offline