Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2007, 01:00   #8
Szusaku
 
Reputacja: 1 Szusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwu
Behemot - jeżeli chodzi o nowego WoDa i wampirze miasta to wiem o następujacych podręcznikach:

- Damnation City - podręcznik do tworzenia wąpierzych miast. Zawiera także wampirze Newcastle.

- City of the Damned: New Orleans - Ten akurat miałem okazję dokładniej przeglądnąć. Zawiera dokładny opis Nowego Orleanu. Z jego mieszanką kulturową i religijną. Na tym tle zarysowany jest konflikt trzech głównych frakcji wampirów - Księcia (Lancea Sanctum), Daeva kontrolującego francuską dzielnicę oraz Nosferatu który kontroluje biedne dzielnice i kult Voodoo. Oczywiście każdy klan (a w zasadzie wampir) ma swój cel w tym wszystkim. Ciekawy podręcznik z masą cennych, dokładnych informacji. A jednocześnie dający wybór MG tego co tak naprawdę w mieście się dzieje a co jest tylko plotką.

Pozatym czytałem gdzieś że podręcznik który wspominałem w swoim poprzednim poście (Chicago) daje świetny obraz miasta w którym współistnieją zarówno wampiry jaki i wilkołaki oraz magowie.
 
Szusaku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem