Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2007, 13:29   #1
Laser
 
Reputacja: 1 Laser ma wyłączoną reputację
[Autorski]Kierunek... Wymarła planeta!

Kapitan Jonathan Suart wyznaczył kierunek lotu. To było już postanowione. Statek "Leadership" miał wziąć udział w dawno już planowanej ekspedycji mającej na celu zbadanie planety. Niegdyś planeta kwitnąca i urodzajna, została dotknięta straszliwą zarazą... Niszczyciele. Wtedy to Adamerzy, pierwotni właściciele kolonii, zwrócili się o pomoc do ziemian. Ci w zamian za technologię zgodzili się pomóc. Gdyby Adamerzy wiedzieli co później się wydarzyło, zmieniliby decyzję. Kryptonim misji brzmiał "OverKill". Bojowe samoloty wyposażone w głowice atomowe, zakryły niebo wymarłej planety i zainicjowały atomowy deszcz, który na zawsze pogrążył planetę jak i wszystkie żywe istoty w gruzach dawnej epoki. Teraz, po ponad 100 latach izolacji, planeta znów ma zostać sprawdzona. Skażenie stało się na tyle minimalne, iż postanowiono utworzyć grupę badawczą pod przewodnictwem Adamerów i Ludzi, która sprawdziłaby co pozostało z planety i czy jest możliwa powtórna kolonizacja. Ty też w tym siedzisz, tak samo jak ja. Już nie ma odwrotu, choć wydaje mi się że nic przykrego nas nie spotka. Tak mi się wydaje.
David Orchidon - Nawigator statku Leadership

Zapraszam do przyłączenia się do autorskiej sesji w autorskim świecie Star Quest. Gra bazuje na systemie stworzonym przez naszą grupę i jest to swego rodzaju storytelling z elementami mechaniki kostkowej. Chce by system był jak najbardziej sprawiedliwy. Oto kilka zasad których należy przestrzegać:

1. Opisujemy co zamierzamy zrobić, a nie co robimy.
2. Opisujemy jedynie nasze posunięcia. Nie kontrolujemy NPC.
3. Rozmowy umieszczamy w ", a myśli w #.
4. Wszelki zwroty poza sesję między dwoma //.
5. Przeklinamy tylko w wypowiedziach bohatera i myślach.
6. Na odpowiedz czekam 3 dni. Po tym czasie przejmuję kontrolę nad graczami przez jeden post.

Do sesji potrzebuję od 3 do 6 graczy. Nie wymagam znajomości wszystkich szczegółów świata w którym gramy. Wystarczy, że znacie się na Sci-Fi i macie wyobraźnię. Dla spragnionych wiedzy:
http://www.starquest.pl/index.php?c=19

Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji o realiach. Lecz powtarzam. Nie jest obowiązkowa znajomość wszystkich tematów.

To chyba tyle. Teraz bohaterowie. Wszelkie wskazówki znajdziecie tutaj:
http://www.starquest.pl/viewforum.php?f=22

Proszę o przesłanie mi ich na PW, abym mógł je dokończyć i sprawdzić, a w tym temacie umieścić takie informacje jak imię, rasę, zawód. To chyba tyle.

W razie pytań proszę pytać. Na wszystkie odpowiem w możliwie krótkim czasie.
 

Ostatnio edytowane przez Laser : 17-11-2007 o 18:11. Powód: Błąd w tytule.
Laser jest offline