Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2007, 14:36   #313
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Lhianann, spokojnie. Ufam Ci bardziej niż tyle. Udało Ci się przeciąć. Wiem, że to ważne, i fajnie, że mnie pytasz, ale następnym razem trzaśnij maila z pytaniem udało się, ja odpiszę, i post będziesz mogła napisać naprawdę ciekawy.

Tymczasem, dodaj sobie miejsce i czas akcji na początku posta, razem z kontynuacją. Udało Ci się przeciąć więzy swoje i Mai, raz jakiś bandyta niemal wszedł, ale chyba ktoś go odwołał, Mai nieco majaczy, jest gorąca i leci przez ręce. Upiera się, że chce Ci coś powiedzieć, ale nie umie wykrztusić tego czegoś. Może to prośba byś przekazała informację panu Daidoji? Jesteście w jaskini jedynymi więźniarkami. Zmrok jest już (chyba). Widzisz na jedno oko.

Junior, maila poślę jakoś koło 15.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline