Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2007, 14:10   #47
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
jare jare. Ta nasza kochana neostrada . Udało mi się wreszcie dostac do kompa. Wypędziłem mole z kieszeni i wyjkąłem pare drobnych by pójść do kafejki. Niestety nie wiem czy sesja zacznie się w niedziele, moze się trochę opóźnić zależnie od tego jak będzie działać nasza kochana neostrada. Po gruntownym przejrzeniu wszystkich kart postanowiłem wybrać 8 graczy a ich imiona to( werble)
Marcellus z Piasku
Wojto 16 z Liścia
Necron ze Skały
Nami z Obłoku
Karpik z Liścia
Darnock z Obłoku
oraz dwie osoby ktore nadesłały swoje karty w ostatniej chwili
Lavi z Mgły
Bartolini z Liścia

Niestety Gaara musialem kogos wyeliminować ale nie martw się. To nie jedyna planowana sesja w świecie Naruto pod moim przewodnictwem. Dla szczęśliwców wybranych na ta misję. Niedługo , mam nadzieje że maxymalnie do soboty, ujrzycie wiadomości w swoich skrytkach. Mam nadzieje, że w przyszlym tygodniu ruszy sesja. Jeżeli do tego czasu nie bede mial internetu to poświece kieszonkowe i bede chodzil do kawiarenki. Trzymajce kciuki za neostrade Zamykam rekrutacje.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline