Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2007, 22:33   #175
Tevery Best
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 1 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
Up dla tych, którzy poza samochodem, reszta na razie nie podejmuje żadnych konkretnych kroków, więc nie mam co opisywać. Gadajcie, gadajcie, jak dojdziecie do jakiegoś wniosku, będę o tym wiedział. Stan też jest już z wami.

Killian
Koleś spojrzał się na ciebie, jak na bluźniercę przeciw wszystkiemu. Fakt, nie jest mądrze powiedzieć kolesiowi, że odchodzisz do konkurencji i prosić o skierowanie. Koleś jednak pozostaje opanowany i stwierdza tylko:
- Nie wiem, proszę pana, nie wiem... Kupuje pan? 10 gambli, specjalna oferta, super niska cena! Tylko dziś i tylko tutaj! Człowieku, złoty interes... Życzy pan sobie płacić w czym?

Kristoff
Koleś od bandaży na rewanż się nie zgodził, więc trzeba sobie radzić inaczej. Karciochy na stół i następny pacan, który bardzo chce stracić trochę szmalu. Widząc, że pocinasz ostro, postawił litr benzyny przeciwko twoim częściom. Nieopatrznie. Po chwili byłeś już dumnym właścicielem plastikowej butelki wypełnionej bezołowiową. "Złodziej" najwyraźniej ostrzył sobie ząbki na paliwo, więc zaraz zaproponował rewanż. I to był najgłupszy błąd w jego życiu, bo bandaże wróciły do ciebie, a on nadal nie miał czym dojechać do... dokąd tam chciał sobie dojechać. Ale jest twardy i chce grać dalej... Po trzech partiach dał sobie spokój, bo nie tylko nie wygrał paliwa, ale jeszcze zostawił na twoim stole odtwarzacz CD, działkę kokainy i kastet... Pechowy dzień. Dla niego.
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"
Tevery Best jest offline