Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2007, 01:48   #322
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Manji: z chęcia Cię ujrzę i poznam osobiście, Glasgowczyku!

Wellin: jaki numer? O niczym nie wiem! Chyba... <zmartwiony> że post się nie podobał? <szczerzy się z radością przekorną>. Dzięki za pracę nad stroną. Dodałem co nieco. Oczywiście informacji tylko dla MG tam nie zamieszczę, ale okazjonalnie, z racji urodzin postaci, będę dodawał tam prezenty. Kawałki wiedzy, która prędzej czy później się przyda. Taki element puzzli, jakie najwyraźniej chcecie tam składać.

I będzie to element puzzli przydatny temu z Was, kogo postać będzie miała urodziny. Taki mały bonus ode mnie.

No i ciekawi mnie, jak wg Was różnią się strony Chronologia od Wieści z Kraju i ze Świata. Jakiego typu info dawać gdzie?

PS. Dotyczy tylko tych graczy, którzy coś na stronie dodają, oraz tych, których imiona znam. <wicked face and cruel dance of joy> <przejście do całkowitej niewinności i...> Łiiiii, dlaczego to napisałem. Chętnych do targów zapraszam na PW!

PPS. PDki. Oto informacja dla ciekawych.

Mirumoto Fukurou, Hida Akito, Bayushi Manji: z momentem wyjazdu z twierdzy.

Akodo Keiko: z momentem dotarcia do Shiro Tengu

Shiba Hiroshi i Togashi Kyoko i Daidoji Yuuki: na razie nieokreślone kiedy.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline