Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2007, 10:26   #323
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tammo
No i ciekawi mnie, jak wg Was różnią się strony Chronologia od Wieści z Kraju i ze Świata. Jakiego typu info dawać gdzie?
Że w 1110 Osa i Smok spotkali się na jej gempukku, to chronologia. Że gdy trójca opuszczała Mur, to Hiroshi pisał lubieżne haiku, ku uciesze dam - to chronologia.

Że ponoć u Jednorogów urodził się pierwszy Rokugański centaur, to informacja z kraju i świata. Czyli plotki i informacje, które nie mają specjalnie określonej daty, są niemożliwe do sprawdzenia i tak sobie krążą.

Teoretycznie. Zawsze można zbić te dwie zakładki w jedną.

EDIT: mam inne pytanie. Czy w listę NPC-tów na stronie wrzucać takie jednostki jak wymyślony przeze mnie artysta z klanu Fenika, o którym wzmianka zajmuje jedno tylko zdanie?

Cytat:
Napisał Tammo
Akodo Keiko: z momentem dotarcia do Shiro Tengu
<obce zawiązuje sobie buzię na supełek> W zasadzie wytrzymam jeszcze bez PD-ów rok czy dwa

obce bez imienia
 

Ostatnio edytowane przez obce : 16-11-2007 o 10:33.
obce jest offline