Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2007, 17:10   #16
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Mordragon o 7.30 jest śniadanie dopiero więc to nie jest tak że wszyscy już pojechali gdzieś, i czemu ktoś miałby nalegać żebyś był punkt 7.30 na śniadaniu które nie jest obowiązkowe?:P Jeszcze zdążysz zejść na dół i może coś zjeść i wszystkich zastać jak masz ochotę. Wyjazd spokojnie o 9 rano więc rób co uważasz możesz z edytować posta
Geisha z chęcią udzielę Ci tych informacji o ile na PW usłyszę konkretnie co twoja dziennikarka chciałaby wiedzieć bo bez tej wiedzy mogę pisać i pisać. Od Ciebie zależy co będziesz chcieć z tego wykorzystać
Mid rusz zadek leniu :P Jak wszystko będzie sprawnie szło to mam nadzieje, że trochę przyspieszymy
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 16-11-2007 o 17:13.
traveller jest offline