Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2007, 20:59   #326
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
No to w takim razie rozwija się nibymem
Tammo, może bezimienna Obce razem ze mną to 3 osoby, a pozostali gracze? Proszę o odpowiedź czy byście mogli się w podanym przeze mnie termie się spotkać. od 04.01.08 do 06.01.08.
Czekam na punkciki <zaciera łapki i tak jak niecierpliwe dziecko czeka na 'Mikołaja' tak Manji czeka na wielopunktowopedekowy prezęt>

Tammo-sensei mam pytanko, co z tym spotkaniem Skorpiona z Shugenja Satsumatą? Mam wrażenie, że jak do niego się udam to mnie nikt nie wpuści (no chyba, że się wkradnę do jego domu...ale raczej nie chciałbym tego robić), a prosił mnie watermistrz abym rozpakował podarek w obecności Kuni. Więc po kompieli Skorpion się uda do Shugenja ale nie wiem co pisać więcej...pomocy...padam, słabnę, mndleję...

pozdrowionka

Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline