Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2007, 21:01   #147
NW.
 
Reputacja: 1 NW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skał
Władymir Koszyński

Przyglądał się przez chwilę krótką, na czajki przycumowane do brzegu, podziwiał dziki brzeg Dniestru. Od wody chłód bił nieprzenikniony, czysty i nieskalany, tak jako i te ziemie. Wciągnął chłodne powietrze w nozdrza, zimna aura owionęła całe jego wnętrze, przepite i rozgrzane od trunków wychylonych tego wieczora. Odwrócił się na pięcie i zbliżył do druha swego Pana Mariusza i w te słowa rzekł - Dzięki ci solenne składam, Sokole Polny, byłem pewien że dobrze całą sprawę zakończysz i wyboru słusznego dokonasz. Kozacy to brać dzika, nieokiełznana i sam wiem że tylko rodowity kozak może ich w cugach utrzymać. Co do mych strzelców, ufam że przydadzą się Panu Krasunowi, dobrze są przeszkoleni a i sprzęt ich sprawdzony. Teraz tylko ufać by i Panowie Wurst, Studziński i Rosiński zadowoleni byli z twego wyboru, lecz myślę że to rzecz oczywista. Droga na tura otwarta przed nami, serc odważnych nam potrzeba i stali mocnej- zakończył wpatrując się w końcówkę załadunku.
 
__________________
Always remember that You are weak against the power of the Dark Side.
NW. jest offline