Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2007, 21:04   #89
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Długo myślałem o tym, co zrobić z TPW. Ile osób z pierwotnego składu pozostało w grze chyba widać. Że byliśmy blisko w połowie to też wiadomy fakt. Mimo to brakło graczy, znów. I tym razem postanowiłem nie bawić się w dodatkowe rekrutacje, tym razem nie będę szukał zastępstw i edytował scenariusz.

Sesja The Planewalkers zostaje, z bólem serca mego, zawieszona na czas nieokreślony, w domyśle- na stałe.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim graczom biorącym udział w tej sesji- chciałem z wami stworzyć coś niezwykłego i wydaje mi się, że częściowo udało mi się to. I chociaż walka z Arthilem Czarnym pozostała wciąż niedokończona, to wszystkim wam należą się oklaski- nie mogłem sobie wymarzyć lepszych graczy. Bez wątpliwości każda moja sesja stoi przed wami otworem.

Pozdrawiam serdecznie

Kutak

Aha- w najbliższym czasie wrzucę do tematu z sesją ostatni post, zakończenie opowieści.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline