Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2007, 21:19   #43
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cóż, przed chwilą napisałem o tym w komentach do TPW, teraz napiszę to tutaj- sesja 40. piętro zostaje zawieszona na czas nieokreślony.

Bardzo przepraszam wszystkich graczy, naprawdę kolejne swoje "dziecko" zakańczam w takim momencie z ogromnym żalem. A jednak- opóźnienia Angroda i brak jakiejkolwiek reakcji na mój post fleischmana (wyjaśnione) i Yarota ostatecznie przekonały mnie, iż przygodę na terenach Zaszlaku musimy zakończyć. Wiem, że sam nie byłem święty, ale cóż... Nikogo nie mam zamiaru osądzać.

Za to wielka pochwała należy się naszym graczkom- Tahu-tahu, Milly i Redone nie zawiodły mnie ani razu. Stanowicie dla mnie absolutną czołówkę graczy na tym forum i jeżeli jeszcze będziecie chciały zagrać w którejś z moich sesji (a miejsce w pewnej się znajdzie )- powitam was z otwartymi ramionami.

Podobnie jak w wypadku Planewalkersów, za parę dni w 40. piętrze pojawi się ostatni z postów.

Jeszcze raz dziękuję.

Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline