Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2007, 05:37   #328
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał obce Zobacz post
Jak wszyscy wiedzą imię nie jest równoznaczne z przydomkiem. Krogulec to nie imię, a przydomek. Ja mam tak samo, tylko bez imienia.
Tammo przeczytał i podsumował: Czyli Krogulec to nie imię, a przydomek, więc Obce nie ma imienia? Mam wrażenie, że komuś skończyły się logiczne argumenty i coś łatał na szybko. Ciekawe skąd takie wrażenie? ;-P

Luz. Zdobyłem Kartaginę, inne twierdze to kwestia czasu.

Abishai: jeden gracz Ci się już znalazł. A retrospekcję czy bajkę zen ja chętnie poczytam.

Manji prezeNt. Bo inaczej PDki potNę. A co do shugenja: uderz teraz, uderz rano, opóźnij wyjazd, zignoruj prośbę kwatermistrza...

PS. Obce, Wellin, Abishai, dodatki na stronie są. Abishai, dopisz się do aktualizacji, jak znajdziesz chwilę. A ja dorzucę parę nazw lokalizacji...
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 17-11-2007 o 06:10. Powód: PS
Tammo jest offline