Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2007, 18:53   #179
Drzewiec
 
Reputacja: 1 Drzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodze
Stan Hamilton

- Ja was wyciągnąłem? Nie wiedziałem, że mam moc panowania nad umysłami tylku *dorosłych* ludzi.- prychnął Stan i poprawił okulary.
- Dobra... oszczędziliśmy razem z Ragnaakiem sporych wydatków, bo zebraliśmy te wszystkie naczynia, wiadra, balie i inne garnuszki, a to podstawa każdego Polowania. Na takim najlepiej radzą sobie chyba gospodynie domowe... Mamy też taśmy, znajdą się też jakieś pręty, czyli to praktycznie wszystko, co potrzebne do wyłapania drobinek Tornada. Dalej: potrzebujemy masek gazowych. żeby nas Chmura nie wciągnęła w swoje wizje... No i co do sprzętu to tyle. Musimy zadbać o lekarstwa, ale to każdy indywidualnie... No i prowiant, ale o tym doskonale wiecie- westchnął Chemik.
- To tylko wykombinujmy maski... chyba, że są w karetce- Stan obrócił się i otworzył klapę. W końcu ambulans jest w miarę wyposażony, a w każdym takowym powinny znajdować się maski gazowe... zarówno przed jak i po wojnie.
 
Drzewiec jest offline