Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2007, 19:48   #181
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- Co do sprzętu to uważam, że musimy wspólnie, a nie osobno. Bo każdy na przykład kupi sobie bandaż czy jakieś tam inne środki, dojdzie do strzelaniny gdzie ( w tym momencie spojrzał na Stana, a potem na wszystkich obecnych) ty zostaniesz dwukrotnie ranny i co? Sory, twoje zapasy się skończyły a ja swojego nie oddam? Bzdura. Albo działamy razem jak grupa i każdy jest od czegoś specjalistą, albo po prostu ja się tutaj odłączam.
Albo działamy jak grupa i nią jesteśmy … a wtedy widzę szanse na powodzenie tej akcji, albo nią nie jesteśmy i raczej rokuje nam lub kilkoro nam pójście do piachu. Trzy metry w głąb … w trzewia matki natury.


Spojrzał jeszcze raz na wszystkich
- To co konkretnie potrzebujemy i w jakich ilościach czy po prostu zdacie się na Gedana i na mnie, jeśli oczywiście mam iść z nim. Bo jest jeszcze drugie wyjście. Gedan z kimś innym pójdzie na zakupy, a ja poszukam dla nas jakieś roboty o ile jeszcze jej potrzebujemy?
Bo to co mamy na wiele nie starczy, a pościg za chmurą może trwać nie wiadomo jak długo.


Sprawdził dokładnie swój mundur oraz sprzęt, dobrze go przymocował po czym przyjął pozycję jakby miał zaraz zaatakować niczym lew, który czeka na dogodną okazję. Spojrzenie. Jego spojrzenie było bezlitośnie zimne i wyrachowane …
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline