Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2007, 18:18   #22
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
A ja miałbym małą prośbę do was, gracze- nie mnóżmy BNów ponad miarę. Tu ktoś przybywa ze swoim panem, tam z zestawem sługów (tak, wiem, sam przywiozłem ze sobą połowę ówczesnego rycerstwa Ale wierzcie mi, to ma odbicie w paru "zadaniach" mojej postaci, które sam sobie wyznaczyłem), kolejna postać z rodzicami... Spróbujmy powiązać swoje postacie ze sobą, tak będzie wiele ciekawiej. Może któraś córka znamienitego rodu przybędzie na bal w poszukiwaniu przyszłego męża pod opieką któregoś z rycerzy (nawet już wprowadzonego- nawet taka łajza jak Burkhard nie odmówiłby takiej opieki), może niechaj ktoś będzie czyimś sługą... Podobne powiązania już się pojawiają, ale miło by było, gdyby trochu ich przybyło- gra na tym tylko zyska

Pozdrawiam

Krzyżacki Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline