Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2007, 20:36   #337
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Nie mam internetu i bedzie trwalo to okolo 2 tyg. prosze w tym czasie pokierowac moja postacia wedle potrzeby i dotychczasowego stylu gry. Z gory dziekuje i przepraszam za moja chwilowa nieobecnosc.
Post ktory wyslalem Tammo jest wlasciwie pelny, wiec jesli sam wklei zaproponowane poprawki ( a przyjmuje je w calosci i bez zastrzezen ) to prosze o wrzucenie go do sesji- jesli jego brak mialby cos zachamowac.
jak odzyskam internet a postu nie bedzie to sam postaram sie go jakos przemycic do dalszej czesci sesji, jednak dla zachowania dobrej jakosci sesji warto, aby znalaz sie jeszcze w lazni... Wszelkie kontrowersyjne teksty prosze po prostu usunac, innym razem sie tym zajme
pozdrawiam
 
Eliasz jest offline