Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2007, 22:58   #40
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Przykro mi, ale definitywnie i ostatecznie rezygnuję z sesji, nie jest to tym razem chwyt mający na celu zmuszenie MG do reakcji Nie ma już ona dla mnie sensu, zupełnie nie czuję już klimatu, a co gorsza, nie mogę wczuć się w postać, straciła dla mnie coś, co miała na początku, kiedy ją tworzyłam. Zbyt wiele czasu już upłynęło. Z tego co mi się wydaje Kutaku, zakończyłeś te sprawy, które miałeś dokończyć, a które miały Ci dać więcej czasu - no i dały w sumie, ale nie na Trzy historie, tylko na nową sesję. Nie męczmy się na siłę, bo to nie ma najmniejszego sensu. Zastanawianie się czy sesja jeszcze ruszy i czy jest sens zgłaszania się do innych sesji w obawie, że nie będę mieć czasu na odpisywanie do tych już zaczętych, jest dla mnie bardzo męczące. Tak więc dziękuję Tobie Kutaku, jak i moim współgraczkom, za bardzo fajnie spędzony czas. Sesja była naprawdę dobra, klimatyczna i wysokich lotów. Bardzo miło mi się z Wami grało, dziewczyny Szkoda, że nie poznamy już tajemnicy naszych bohaterek. Może spotkamy się w podobnym składzie jeszcze w innych sesjach. Jeszcze raz dzięki Wam i powodzenia
 
Milly jest offline