Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2007, 01:35   #129
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Delikatnie ruszamy na nowo z sesja. Mam nadzieje iz teraz uda nam sie ja zakonczyc bez wiekszych przerw i klopotow z wena MG. Jednakze tak dluga przerwa sprawila zapewne iz nie kazdy z was ma czas i ochote nadal brac w niej udzial. Zatem zwracam sie do was z pytaniem:

Kto z osob biaracych w niej udzial wyraza chec dalszej gry?

Z odpowiedziami poczekam do srody, taki tez czas macie na napisanie swoich postow. Nie spieszcie sie i dobrze przemyslcie swoja decyzje. Nie chce bowiem aby gra w mojej sesji byla dla was przymusem. Naprawde nie obraze sie jak zrezygnujecie i w pelni to zrozumiem. Zywie tylko nadzieje ze ktos mi jednak zostanie
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline