Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2007, 17:40   #7
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
ok, wiem, że 1000 post w TJT2 był dawno temu ...XD gilotyna mi się w kieszeni otwiera, kiedy to piszę i przypominam sobie znów o tym, jak to pewne ludki miały mi pomóc zrobic surprise [nikt z Was!XD] już równy miesiąc temu. tymczasem do tej pory bardziej przeszkadzają niż pomagają, zaś bez nich nie wypali to co planowałam;( heh;( nadal pamiętam w każdym razie i walczę z dziadami... -_- mieli skończyc tydzień temu, 3 dni temu, a teraz zamilkli i udają, że ich nie ma. RAAAAWR!!!! -_-#

na miłośc Boską, Thomas, gdzieś Ty wsiąkł?!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline