Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2007, 18:17   #157
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Nabnu jadł powoli bez łapczywości dokładnie żując każdy kęs. Delektował się smakiem jedzenia i uważnie słuchał rozmowy. Zaczekał chwile aż wszyscy zamilkną. gdy zapadła chwila ciszy odezwał się cichym spokojnym głosem do Laerross’a:
-Wnioskując z faktu że moi towarzysze nie mogą otrzymać w tej chwili broni jasne jest to, że chcecie byśmy byli chwilowo bezbronni. W takim razie uczciwość nakazuje mi powiedzieć, że bym ja był tak bezbronny jak oni musicie mnie związać. Nie używam do walki broni, jedynie własnego ciała jestem więc w tej chwili kompletnie uzbrojony i z waszego punktu widzenia niebezpieczny. Jak widzicie odkrywam karty gdyż nie mam zamiaru podjąć żadnych wrogich kroków w waszą stronę. Lecz to wy jesteście tu gospodarzami i do was należy decyzja czy pozostawicie mi swobodę ruchów.
Mnich zamilkł jakby zmęczony tak długim przemówieniem i z niezmąconym spokojem czekał na odpowiedź.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline