Wątek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2005, 19:11   #105
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Sayane
Moi też mają popytac, ale potrzeba trochę czasu. A na razie w sieci i w moje pracy figa. Podzwoniłam po ludziach z listy ale nikt nie odbierał. Zresztą pewnie wiedzą tyle co i my. Probowalam nawet z nudow ukladac jakies slowa z listy nazwisk ale tez nic
-Ja też się zastanawiałem nad tą listą, ale nic mi nie przychodziło do głowy. Nawet nie byłem tam pod tymi adresami. Chyba żeby podzwonić, ale tak jak nasi ludzie robią to przy reklamacjach - właśnie - Robert wyraźnie się ożywił. - Mogę telefony dać dla mojego znajomka na linii. Oni będą dzwonić przez cały dzień i jak ktoś jest to się na pewno odezwie. Tak, to możemy nie tafić na moment po prostu.Co o tym myślicie?
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline